Warunek skorzystania z oferty

Jeśli jesteś nauczycielem lub przedstawicielem organizacji która formułę Escape Roomu chce bądź już wykorzystuje do celów edukacyjnych (nieodpłatnie), to jest to oferta dla Ciebie.

 

Co oferujemy

Wszystkie podmioty spełniające powyższe kryterium mogą uzyskać Escape Room System za darmo na okres jednego roku w pakiecie basic (wysyłanie podpowiedzi tekstowych oraz zegar odliczający czas gry). Możliwe będzie uzyskanie do 5 niezależnych pokoi umożliwiających prowadzenie kilku grup w jednym czasie.

System będzie dostępny przez internet, do jego działania wystarczy dowolne urządzenie obsługujące przeglądarkę internetową. Może być to np. smartfon, laptop czy tablet. Jest zatem możliwe aby uczniowie biorący udział w zabawie otrzymywali podpowiedzi na własne smartfony lub na jeden udostępniony dla całej grupy tablet. Nauczyciel może zaś wysyłać podpowiedzi z laptopa/komputera,  bądź też ze smartfona. System daje możliwość przygotowania bazy podpowiedzi z której możemy korzystać w trakcie gry.

 

Jak przystąpić

W celu skorzystania z oferty należy wypełnić formularz znajdujący się poniżej. Należy uwzględnić w nim nazwę organizacji/szkoły, imię i nazwisko oraz dane kontaktowe do osoby na którą zostanie przydzielona licencja do korzystania z systemu.

 

Formularz zgłoszeniowy